Sipos az U19-ben játszott
Az U19-es válogatott ma délután Makón játszott Románia válogatottjával, az eredmény 0-0 lett. Sipos Tamás a védelem közepén szerepelt a találkozón.
Sipos Tamás kedden az U19-es válogatottal Makón szerepelt, ahol a szomszédos Románia együttesét fogadták. A mérkőzés végeredménye 0-0 lett. A második félidőben a magyar fiatalok az emberhátrányba kerülő vendégek ellen sok helyzetet elpuskáztak.
- Végig játszottam a meccsen, és jól is ment a foci. Sajnálom, hogy nem sikerült nyernünk. Még kétszer játszunk előkészületi meccseket ebben a hónapban, aztán következik májusban az EB selejtező- mondta Sipos Tamás.
- Bőcsön egy oldalról belőtt szabadrúgás után a felsőlécet találtad el. Makón nem volt helyzeted?
- Nem volt, most a védelemben középen játszottam, így nem nagyon kerültem a vendégek kapuja elé. Nagyon sajnálom, hogy Bőcsön nem sikerült bevennem a kaput. Lippai Ákos lőtte a be a labdát, és láttam, hogy jól érkezik felém, rá is lőttem. Talán jobban rá kellet volna fordulnom, akkor betalálok.
- Végig játszottam a meccsen, és jól is ment a foci. Sajnálom, hogy nem sikerült nyernünk. Még kétszer játszunk előkészületi meccseket ebben a hónapban, aztán következik májusban az EB selejtező- mondta Sipos Tamás.
- Bőcsön egy oldalról belőtt szabadrúgás után a felsőlécet találtad el. Makón nem volt helyzeted?
- Nem volt, most a védelemben középen játszottam, így nem nagyon kerültem a vendégek kapuja elé. Nagyon sajnálom, hogy Bőcsön nem sikerült bevennem a kaput. Lippai Ákos lőtte a be a labdát, és láttam, hogy jól érkezik felém, rá is lőttem. Talán jobban rá kellet volna fordulnom, akkor betalálok.