Sipos Tamás gyógykezelésre jár
Sipos Tamás még a múlt héten sérült meg, amikor az U19-es válogatottal játszott felkészülési mérkőzést. Várhatóan egy héten belül újra edzhet.
Sipos Tamás a ma délutáni edzésen sem vehetett részt a sérülése miatt. Az utánpótlás válogatott jobbhátvéd a szpari.hu-nak elmondta, hogy az U19-es válogatottal játszott múlt héten, amikor megsérült. Az orvosi vizsgálat során kiderült, hogy a combjában egy régebbi kezeletlen sérülése újult ki.
Most naponta jár Hajdúszoboszlóra gyógykezelésre. Várhatóan egy héten belül újra kezdheti az edzéseket is.
Erdélyi Árpi megfázott, ezért hiányzott a keddi edzésről.
Továbbra is operációra vár Jeremiás Gergő. Ambrusz Árpit egy izomsérüléssel kezelik, várhatóan egy-két héten belül meggyógyulhat. Dejan még külön készül, rehabilitációs edzéseket tart.
Most naponta jár Hajdúszoboszlóra gyógykezelésre. Várhatóan egy héten belül újra kezdheti az edzéseket is.
Erdélyi Árpi megfázott, ezért hiányzott a keddi edzésről.
Továbbra is operációra vár Jeremiás Gergő. Ambrusz Árpit egy izomsérüléssel kezelik, várhatóan egy-két héten belül meggyógyulhat. Dejan még külön készül, rehabilitációs edzéseket tart.