Sipos Tamással megegyezett a klub
A fiatal hátvéd három éves szerződést írt alá a Szparival. A szakvezetők remélik, hogy az utánpótlás válogatott Sipos tavasszal minél többet szerepelhet.
A Nyíregyháza Spartacus vezetői megegyeztek Sipos Tamással. Az utánpótlás válogatott védő három éves szerződést írt alá a klubbal.
A fiatal labdarúgót ősszel többszöri hosszú sérülés akadályozta a folyamatos játékban. Míg korábban elsősorban szélső hátvédként szerepelt a Szpariban, az idén Révész Attila már bajnoki meccsen is szerepeltette Sipost a védelem közepén. A nyíregyházi focista az U-19-es válogatottban is ezen a poszton játszott.
A szakvezetés reméli, hogy Sipos Tamás a téli felkészülés és a tavaszi mérkőzések során egyre többször szerepelhet a csapatban. A játékos hosszabb távon azoknak a sajátnevelésű szparista belső védőknek a számát gyarapítja majd, akik a védelem és az egész csapat meghatátozó egyéniségévé váltak.
A fiatal labdarúgót ősszel többszöri hosszú sérülés akadályozta a folyamatos játékban. Míg korábban elsősorban szélső hátvédként szerepelt a Szpariban, az idén Révész Attila már bajnoki meccsen is szerepeltette Sipost a védelem közepén. A nyíregyházi focista az U-19-es válogatottban is ezen a poszton játszott.
A szakvezetés reméli, hogy Sipos Tamás a téli felkészülés és a tavaszi mérkőzések során egyre többször szerepelhet a csapatban. A játékos hosszabb távon azoknak a sajátnevelésű szparista belső védőknek a számát gyarapítja majd, akik a védelem és az egész csapat meghatátozó egyéniségévé váltak.