Sipos Tuzséron

Sipos Tamás a tavaszi szezonban Tuzséron játszik.
A Nyíregyháza Spartacus szakvezetése Sipos Tamással egyeztetve, úgy döntött, hogy a játékos tavasszal Tuzséron szerepel. A fiatal utánpótlás válogaotott védőnk a felkészülés első hónapját egy hosszas betegség miatt kihagyta.
A szakvezetés azért adta kölcsön a másodosztályú együttesnek Sipost, hogy minél többet játsszon a tavaszi szezonban. A labdarúgó a Szpari délelőtti edzésein -amikor tuzséri szereplése ebben nem akadályozza- is részt fog venni.
Tuzséron egyébként nagyon sok egykori nyírsulis utánpótlás csapattársával játszhat majd együtt a labdarúgónk.