Sok a sérült
Révész Attila: - Nehéz évzáró mérkőzés elé nézünk, bár a Vasas legutóbb vereséget szenvedett, de nagyon jó őszt teljesítettek. Otthon különösen sikeresek voltak. Mi rossz előjelekkel utazunk el a fővárosba. Zabos Attila nem játszhat, ő meg is sérült a legutóbbi meccsen. Mboussi hétközben nem tudott edzeni a sérülése miatt, és csak holnap a mérkőzés előtt dől el, hogy focizhat-e? Miskolczi is sérüléssel bajlódott. Emiatt nem is tudom még a kezdőben kikre számíthatok, csak a meccs előtt döntjük el. Elképzelhető, hogy a középpályán a kezdőben kap lehetőséget Odrobéna Péter. A kapuban Illyés Dani kezd, védelemben Mboussi szereplése kérdéses, Perényi, Goia, Cornaci helye biztos. A középpályán Ramos és Bárányos, akikre biztosan számíthatunk, illetve a csatárok Apostu és Stojkov lesznek. Már a Fehérvár ellen is gondot okozott, hogy az ellenfélnek hosszabb volt a kisopadja.
Mindenképpen azt szeretném ha a veretlenségi sorozatunk nem szakadna meg, és legalább egy pontot hazahoznánk Angyalföldről is.