Sok a sérült
A csapatunknál a sűrű őszi program több áldozatot is követelt, sok a sérült játékos a keretben.
A Szpari július 28-a óta huszonötödik tétmeccsét játssza szombaton. A 23 fős keretből többen hosszabb távon is hiányoztak az edzésekről. Marius Sava hosszú heteken át volt harcképtelen, és egy húzódás miatt az utolsó bajnokin sem léphet pályára.
Cséke György még szeptemberben szenvedett combsérülést. A védő most már egészséges, és a Liga Kupa meccseken számítanak a játékára. Hasonló a helyzet Sipos Tamással is, ő is hosszú ideig hiányzott, de jövő szombaton a Honvéd ellen már szerepelhet.
Lippai Ákos a Gyirmót elleni kupavisszavágón sérült meg, izomszakadással kezelik. Ő csak jövőre lesz újra hadra fogható. Hegedüs a kispesti bajnoki találkozón szenvedett térdsérülést, így az idei évre ő is pihenőt kapott.
Cséke György még szeptemberben szenvedett combsérülést. A védő most már egészséges, és a Liga Kupa meccseken számítanak a játékára. Hasonló a helyzet Sipos Tamással is, ő is hosszú ideig hiányzott, de jövő szombaton a Honvéd ellen már szerepelhet.
Lippai Ákos a Gyirmót elleni kupavisszavágón sérült meg, izomszakadással kezelik. Ő csak jövőre lesz újra hadra fogható. Hegedüs a kispesti bajnoki találkozón szenvedett térdsérülést, így az idei évre ő is pihenőt kapott.