Sopronban fogadnak a palotaiak
Premiert láthatunk szombaton Sopronban. A házigazda Rákospalota-soproni egylet először fogad vendéget új otthonában, a soproni stadionban
Soproni Liga 18. forduló március 8. szombat, 16.00
REAC – Nyíregyháza Spartacus
Sopron
Vezeti: Iványi Zoltán (Albert István, Medovarszki János)
A nyíregyházi gárda első idegenbeli bajnoki meccsét játssza a REAC együttese ellen.
Csapatunknak nem ismeretlen a soproni aréna, hisz nyáron ott játszottuk második idegenbeli meccsünket, és 1-1-es döntetlennel tértünk haza a hűség városából. A gólunkat Miskolczi Laci lőtte.
A két csapat első élvonalbeli bajnoki meccsén 2-0-ra nyert a Szpari, a júliusi meccsen Lippai és Bagoly szereztek gólokat.
A két együttes a Liga Kupában decemberben és februárban is megmérkőzött egymással, ez a mérleg a most szombaton új otthonában először bemutatkozó REAC gárdájának kedvez, otthon (2-0) és Nyíregyházán is (0-1) nyertek a Spartacus ellen.
A két klub közül a mi gárdánk változott meg jelentősebben a nyári szezonnyitó óta. Négy-öt új játékos is szerepet kaphat a csapatban.
Miután a múlt héten szombaton 5-0-s győzelemmel végződött találkozón debütált a Szparis kapujában Illyés Dániel, és a hálóőr 0-0-nál egy fontos bravúrt is bemutatott, így könnyen lehet, hogy Sopronban a tavalyi klubja ellen bizonyíthat.
Rajta kívül a Szpari védelem nem sokat változott. Sárga laposunk nincs, de Ambrusz Árpi továbbra is sérült.
Annál inkább átalakult a támadó szekciónk. Hogy ki lesz a gólfelelős a csapatban szombaton, azt most még nehéz lenne megjósolni, mert a Tatabánya ellen három csatár, Granát, Szilágyi és Dosso is szerzett gólt. A mai edzésen a futópenzumot Welton Silva hagyta ki egy kisebb sérülés miatt.
A Spartacus pénteken délután indul el Sopronba a bajnoki meccsre.
REAC – Nyíregyháza Spartacus
Sopron
Vezeti: Iványi Zoltán (Albert István, Medovarszki János)
A nyíregyházi gárda első idegenbeli bajnoki meccsét játssza a REAC együttese ellen.
Csapatunknak nem ismeretlen a soproni aréna, hisz nyáron ott játszottuk második idegenbeli meccsünket, és 1-1-es döntetlennel tértünk haza a hűség városából. A gólunkat Miskolczi Laci lőtte.
A két csapat első élvonalbeli bajnoki meccsén 2-0-ra nyert a Szpari, a júliusi meccsen Lippai és Bagoly szereztek gólokat.
A két együttes a Liga Kupában decemberben és februárban is megmérkőzött egymással, ez a mérleg a most szombaton új otthonában először bemutatkozó REAC gárdájának kedvez, otthon (2-0) és Nyíregyházán is (0-1) nyertek a Spartacus ellen.
A két klub közül a mi gárdánk változott meg jelentősebben a nyári szezonnyitó óta. Négy-öt új játékos is szerepet kaphat a csapatban.
Miután a múlt héten szombaton 5-0-s győzelemmel végződött találkozón debütált a Szparis kapujában Illyés Dániel, és a hálóőr 0-0-nál egy fontos bravúrt is bemutatott, így könnyen lehet, hogy Sopronban a tavalyi klubja ellen bizonyíthat.
Rajta kívül a Szpari védelem nem sokat változott. Sárga laposunk nincs, de Ambrusz Árpi továbbra is sérült.
Annál inkább átalakult a támadó szekciónk. Hogy ki lesz a gólfelelős a csapatban szombaton, azt most még nehéz lenne megjósolni, mert a Tatabánya ellen három csatár, Granát, Szilágyi és Dosso is szerzett gólt. A mai edzésen a futópenzumot Welton Silva hagyta ki egy kisebb sérülés miatt.
A Spartacus pénteken délután indul el Sopronba a bajnoki meccsre.