Spartacus Lovagrend Kupa

Harmadik alkalommal kerül megrendezésre szombaton a Spartacus Lovagrend Kupa, amelyen ismét találkozhatunk a csapat korábbi játékosaival.
A Spartacus Lovagrend harmadik alkalommal rendezi meg karácsonyi kupáját. A rendezvény célja, hogy a nyíregyházi klub korábbi játékosai és szurkolóik találkozhassanak egymással és a játékosokkal. A rendezvényre a korábbi csapatok riválisai is meghívást kaptak. A Szpari hagyományok ápolása mellett természetesen a focié lesz a főszerep december 22-én a Bujtosi Szabadidő Csarnokban. Az esemény délelőtt kilenc órakor kezdődik.

A Lovagok csapatában a Szpari Lovagrend tagjai képviseltetik magukat. A Spartacus együttesében elsősorban az „Őze csapat” tagjait láthatjuk újra. Ne felejtsük el, 2008-ban lesz tíz éve, hogy aranyérmet szereztek az NB-I-ben!
A DVSC csapatában Sándor Csaba, Mező József mellett egy régi nyíregyházi ismerős a szomszédvári szakmai stáb új tagja Bücs Zsolt is focizni fog. 83/84-es idényben játszott a Szpariban, utána került négy évre Debrecenbe.
Détári Lajos és baráti köre is kiállít egy kispályás együttest, amelyben helyet kap Ebedli, Töröcsik és Nyilasi érkezés is várható. A fiatalabb korosztályt a Spartacusban is focizó Kenesei képviselheti. A csapatokban harminc évesnél idősebbek szerepelhetnek.

A csoport: Lovagok, BUSZACSA, Játékvezetők, DVSC
B csoport: Spartacus, Volán, Nyíregyháza Önkormányzat, Döme BK

Műsor:
Csoportmérkőzések
09.00 Lovagok – Buszacsa
09.25 Volán – Spartacus
09.50 Játékvezetők – DVSC
10.15 Önkormányzat – Döme BK
10.40 DVSC – BUSZACSA
11.05 Döme BK – Spartacus
11.30 Lovagok – DVSC
11.55 Volán – Döme BK
12.20 Játékvezetők – Buszacsa
12.45 Önkormányzat – Spartacus
13.10 Lovagok – Játékvezetők
13.55 Volán – Önkormányzat
Helyosztók
14.00 A2 – B2
14.25 A1 – B1