Sportjubileum Nyíregyházán

Aki a jubileumi gálameccs előtt érkezik maximum nyolcvan forintot fizet a jegyért! A korán érkezőket a liga névadója megvendégeli egy Sopronival!
Sportjubileum Nyíregyházán!
1928-ban megalakult Nyíregyháza első profi focicsapata
1958-ban megépült a Városi Stadion
1978-ban elindult az első évfolyam a focisuliban
1988-ban a Hardware SC, vagyis a mai Szpari meccsén elhangzott az első sípszó…

Május 9-én pénteken nagyszabású sportesemény a Városi Stadionban! 17:45-től a jubiláló csapatok képviselői játszanak gálamérkőzést, amelyre az első 500 vendéget ajándék Soproni Ászok sörrel várjuk! Érkezzen a gálameccs kezdetéig és váltsa meg belépőjegyét a bajnokira is maximum 80 forintért! 19 órától a Soproni Liga bajnokesélyét az MTK-t fogadja a Nyíregyháza Spartacus. Legyen részese Ön is a fociünnepnek.
16:45-től 17:30-ig azok a szurkolók, akik már a gálameccsekre is kilátogatnak, szerencsét próbálhatnak dobókockával. A dobókockán 20, 30, 50, 80-as számok lesznek, azaz az évfordulók számai és ki mit dob annyiért tud bejönni a stadionba. Tehát a jegy ára ebben az időszakban maximum 80 forint lehet.
A bajnoki mérkőzés előtt fellép Puskás Jucus.
A szünetben 3 új taggal bővül a Nyíregyháza Spartacus lovagrend.
Gálamérkőzések 17:45-től és bajnoki meccs 19 órától kezdődnek.
Nyíregyháza Spartacus.
Mindenünk a foci!