Stabil lábakon állunk!

Második gólunkat a csapatkapitányunk Bagoly Gábor szerezte.
Ugyan Gabi pályafutása Nyíregyházáról indult, ám az élvonalban még csak a második mérkőzését játszotta szombaton Szpari mezben.
- Meglepett a REAC agresszív letámadása, az hogy már a saját térfelünkön „ránk jöttek”. Az agresszivitásuk és a bunkerfocijuk már a kiszámítható kategóriába volt sorolható”.
- Csodálatos gólt szereztél. Begyakorolt figura után született a találatod? (Ez volt a 31. gólja az NB I-ben Gabinak.)
- Nem. Az adott pillanatban szóltam Montvai Tibinek, hogy cseréljünk helyet. Szerencsére Ákos ragyogóan tekerte be a labdát, nekem már csak be kellett bólintanom azt.
- A két győzelmen kívül, amellett sem mehetünk el szó nélkül, hogy kapott gól nélkül hoztuk le eddigi találkozóinkat. Minek köszönhető ez?
- Az egész csapat stabilitásának köszönhető az, hogy még nem kaptunk gólt. Úgy a védelemnek, mint a középpálya valamint a csatársornak. Na meg persze kapusunknak, Filipnek.