Súlyos vereség Pápán
Az első félidőben szerzett előny kevés volt Pápán, súlyos vereségbe futott bele a csapat.
Lombard Pápa –Nyíregyháza Spartacus 5-1 (0-1)
Soproni Liga, 12. forduló
Pápa, Perutz-stadion, 1500 néző
Vezeti: Iványi Zoltán
Asszisztensek: Albert István, Vígh Tibor
Pápa: Szűcs – Nagy, Tóth G., Farkas, Rajnay, (Mészáros 46.p.), Rebryk (Granát 84.p.), Gyömbér Heffler, Orosz (Alex 57.p.), Bali, Bárányos
Vezetőedző: Véber György
Nyíregyháza Spartacus: Vojinovic – Lakatos, Kovács Z., Goia, Kiss Z., Homma, Miskolczi, Müller, Pákolicz, (Szélpál 62.p.) Andorka 4 (Dosso 67., Bogdanovic 4, (Batizi- Pócsi 62.p.
Gólszerzők: Andorka (39.p.), Bárányos (47.p.), Alex (65.p.), Bali (82.p.), Gyömbér (88.p.), Alex (91.p.)
Sárga: Kovács Z. (12.), Orosz (52.), Goia (72.)
A mérkőzés elején több veszélyes akciót is láthattunk aztán csökkent az iram. A Spartacus néhány akciója veszélyesen indult, de a befejezések előtti passzok rendre megakasztották az akciót. A hazaiak pontrúgásokból veszélyeztettek. A félidő hajrájában megszerezte a vezetést a Szpari. Lakatos beadását a Andorka fejelte a léc alá.
A második játékrész elején hamar egalizált a Pápa, a lelátón többen megjegyezték: még az öltözőben maradt a Szpari. Később kiderült ennél nagyobb a baj, a csapat ezután már nem is tudta a játékot alakítani. A hazaiak a vezető gól megszerzése után újabb nagy helyzetet és büntetőt is hibáztak. Miko már úgy tűnt megelégszenek az eredménnyel, akkor sem tudott erőre kapni a Szpari. Aztán a dunántúliak a hajrában rátettek még egy lapáttal, és befűtöttek nekünk.
Kilenc találkozó telt el győzelem nélkül.