Szabadnap

Az eredeti tervekkel ellentétben ma délután nem edzett a csapat.
A játékosokra rá is fér egy kis regenerálódás, hiszen január 3.-án kezdték a téli alapozást. Holnap fél háromtól ismét a stadion műfüves pályáján vezényel edzést Gálhidi György. Szerdán a megyei első osztályú, de nagy terveket szövögető Kisvárda lesz az ellenfél.