Szabadságon a játékosok -2010.06.14-

Mától a Nyíregyháza Spartacus minden focistája szabira ment.

Az NB III. küzdelmei is befejeződtek, így a Spartacus minden focistája elkezdte nyári szabadságát. A pihenő két hétig tart. Június 28-án kezdődik el a felkészülés. Az első hét várhataóan ráhangolással telik majd, és július első hetében kezdődik el a kemény munka. Az NB II.-ben agusztus 14-én indul a bajnokság.

A felkészülés helye ma még nem ismert pontosan. Várható, hogy az első hét Nyíregyházán telik, de ezt követően mindenképpen pályát kell keresni a csapatnak, mivel az atlétikai versenyek miatt a stadion és a Tiszavasvári úti pálya sem használható.