Szabó András munkába állt, kedden villanyfényes edzés lesz

Szabó András vezetőedző munkába állt. Kedden igazi premiert láthatunk: a csapat késő délutáni edzésén bemutatkozik a stadion világítása.
A hétvégén a tulajdonosi kör véglegesítette a megegyezést Szabó Andrással és így ő lett – a távozó Tajti József helyett- az együttes új vezetőedzője.
A játékosok délután gyülekeztek az öltözőben. A pihenő mindenkinek -a sérülteknek is- jót tett, minden játékosunk edzésre jelentkezett. Egyedül George fájlalta a lábát edzés közben. A gyakorlás megkezdése előtt bemutatták a csapatnak az új vezetőedzőt Szabó Andrást, aki több játékosunk is jól ismer, és dolgoztak is vele.
A csapat teljes gőzzel készül a hétvégi fehérvári kirándulásra.

Holnap, március 18-án kedden nagy napja lesz a nyáron ötvenedik születésnapját ünneplő stadionnak. A Városi Stadionban most először tartanak villanyfényes edzést, a gyakorlás 16.30-kor kezdődik.
A stadion fenntartójával a Nyírsuli Kht-val történt egyezség alapján hetente egy villanyfényes gyakorlást biztosítanak a csapatunknak.