Szerdán a Honvéd érkezik

Szerdán a Liga Kupa C csoportjában az ötödik fordulóban a Budapest Honvéd csapata érkezik, ezúttal is a műfüves pályán játsszunk.
Nyíregyháza Spartacus – Budapest Honvéd
Liga Kupa, 2007-2008 tavaszi sorozat, C csoport, 5. forduló
Február 20., szerda 14.00
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya
Vezeti: Szabó Sándor, asszisztensek: Ring György, Fehér Gyula

Mint ismert a hátralévő Liga Kupa mérkőzéseket is hazai pályán játssza a csapatunk. Szerdán a Budapest Honvéd érkezik. A vendégek szombaton hazai pályán 2-1-re kikaptak a DVSC-TEVA együttesétől. Ivancsics gyors góljára Dombi és Kouemaha válaszolt.
Ősszel kétszer is játszottunk a kispesti gárdával a Bozsik-stadionban. A bajnoki meccsen az utolsó előtti fordulóban 0-0-s döntetlenre végeztünk. A Liga Kupában decemberben 4-2 nyertek a fővárosiak. Már három-nullra vezettek, amikor tíz emberrel Montvai és Apostu góljaival egy gólra csökkentettük a különbséget, de a hajrában a Honvédhoz akkor érkező Zsolnai egy fejessel beállította a végeredményt.
A csapatunk összeállításáról várhatóan csak szerdán dönt Révész Attila. A klubmenedzser tervei szerint több játékost is pihentetne a szombati rajt előtt. Ugyanakkor Dosso, Ramos és Mbossi igazolása még nem készült el, mert nem érkezett meg a vízumuk, még az sem biztos, hogy szombatig minden hivatalos tennivaló elintézhető. A Liga Kupa meccsre szabadkártyát kérhet a klub nekik, így lehetséges, hogy szerdán ketten közülük még is pályára lépnek.