Szerdán Debrecenben folytatjuk a Liga Kupát

DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, A csoport, 2. forduló

Október 15., szerda, 15.30

Debrecen, Oláh Gábor u.

Vezeti: Erdős (Varga, Ortó)

A Liga Kupa sorozat következő mérkőzését Debrecenben játssza le a Szpari. A vendéglátókkal tavaly is egy csoportban voltunk a Liga Kupában, akkor mindkét meccsünket elvesztettük.

Szabó András, aki a ligacsapatunkat vezényli, elmondta, hogy nincs könnyű helyzetben. Az NB III-as csapatban szereplő fiatalok közül ketten -Fekete, Markos-  az NB III Tisza csoportjának válogatottjába hivatalosak. Néhányan sérültek. Így most olyanok is lehetőséget kapnak, akik legutóbb nem vagy csak kevés ideig jutottak szóhoz.

Az élvonalbeli keretből azok kapnak játék lehetőséget, akik keveset szerepeltek a bajnoki meccseken. Így várhatóan pályára lép Illyés, Zaleh, Odrobéna, Lippai, Dosso, Shevel.

Ambrusz Árpád a keddi edzéseken sem vett részt, mert belázasodott, így ő nem szerepelhet Debrecenben.

- Nem hasonlíthatjuk a Vác elleni mérkőzéshez a holnapit, ismert, hogy a DVSC-nek nagyon erős a kerete. Azt várom minden pályára lépétől, hogy teljes erőbedobással küzdjön, és bizonyítsa, hogy bármikor számíthatunk a játékára. A fiatalok számára rutinszerzést is jelenthet a debreceni meccs- nyilatkozta Szabó András.