Szerdán Derecskén játszunk

Szerdán hatkor a Liberty Salonta csapatával játszunk Derecskén. Kialakult a végleges keret.
Derecske, július 18., szerda, 18.00
Nyíregyháza Spartacus – Liberty Salonta

Révész Attila klubmenedzser elmondta, hogy bajnoki rend szerint tizenhét játékost szerepeltetnek a jegyzőkönyvben. A kezdő várhatóan a következő tizenegy lesz:
Erdélyi – Bagoly, Sipos, Ambrusz, Cornaci –Sava, Hegedüs, Zabos, Lippai – Moldovan, Montvai
Cserék: Máthé, Miskolczi, Zaleh, Vukadinovics, Szilágyi, Krajnc

Csütörtökön hat órától a stadionban az NB III-ban szereplő ligacsapatunkkal játszik a Szpari. Ekkor azok a labdarúgók kapnak szerepet, akik szerdán nem fociztak vagy keveset játszottak.
Az átigazolási időszak ma lezárult, kialakult a végleges keret, amely 23 játékosból áll.
Kapusok: Erdélyi Miklós, Máthé Gábor
Hátvédek: Ambrusz Arpád, Bagoly Gábor, Cornaci Claudio, Cséke György, Perényi Szabolcs, Sipos Tamás, Zaleh Ivan.
Középpályások: Éles Szilárd, George Menougong, Hegedüs Tibor, Lippai Ákos, Minczér Tibor, Miskolczi László, Sava Máriusz, Vukadinivics Dejan, Zabos Attila
Csatárok: Krajnc Balázs, Moldován Tibor, Montvai Tibor, Lengyel Roland, Szilágyi Norbert.
Öt mezőnyjátékos van a keretben, akik 1985. január 1 után születtek: George, Krajnc, Miskolczi, Sipos, Szilágyi, ők az életkoruk miatt a ligacsapatban is pályára léphetnek. Révész Attila elmondta, hogy a bajnoki fordulókon kevesebb lehetőséghez jutó focistákra a szerdai kupameccseken számítani fog.