Szerdán edzőmérkőzés lesz -2010.10.04.-

Szerdán 15 órától a Tisza csoport válogatottjával játszunk edzőmérkőzést.

Nyíregyháza Spartacus - Tisza csoport válogatott

Előkészületi mérkőzés

Október 6. szerda 15:00

Nyíregyháza, Városi Stadion

 

A bajnoki meccs vasárnap lesz Bőcs ellen. Mint ismert a Bőcs Tiszaújvárosban játszotta hazai mérkőzéseit, mivel az árvíz óta használhatatlan a pályájuk. Sajtó hírek szerint ezt a mérkőzést Diósgyőrben rendeznék meg, de az MLSZ Versenybizottságának hivatalos döntése még nem ismert az ügyben.