Szerdán edzőmérkőzés lesz -2010.10.04.-
Szerdán 15 órától a Tisza csoport válogatottjával játszunk edzőmérkőzést.
Nyíregyháza Spartacus - Tisza csoport válogatott
Előkészületi mérkőzés
Október 6. szerda 15:00
Nyíregyháza, Városi Stadion
A bajnoki meccs vasárnap lesz Bőcs ellen. Mint ismert a Bőcs Tiszaújvárosban játszotta hazai mérkőzéseit, mivel az árvíz óta használhatatlan a pályájuk. Sajtó hírek szerint ezt a mérkőzést Diósgyőrben rendeznék meg, de az MLSZ Versenybizottságának hivatalos döntése még nem ismert az ügyben.