Szerdán játsszunk a Fradival – 2009.11.06.-

 A Liga Kupa következő mérkőzését szerdán hat órakor játsszuk a nyíregyházi stadionban a Fradi lesz az ellenfelünk.
 Az MLSZ Versenybizottságának döntése értelmében szerdán játsszuk a következő Liga Kupa meccset.

 

Nyíregyháza Spartacus – FTC

Liga Kupa, 8. forduló

November 11. szerda 18.00

 

Érdemes kilátogatni a találkozóra, a győzelem megszerzése már azt jelentheti, hogy tovább jutunk a csoportunkból.