Szerdán játsszunk a Fradival – 2009.11.06.-
A Liga Kupa következő mérkőzését szerdán hat órakor játsszuk a nyíregyházi stadionban a Fradi lesz az ellenfelünk.
Az MLSZ Versenybizottságának döntése értelmében szerdán játsszuk a következő Liga Kupa meccset.
Nyíregyháza Spartacus – FTC
Liga Kupa, 8. forduló
November 11. szerda 18.00
Érdemes kilátogatni a találkozóra, a győzelem megszerzése már azt jelentheti, hogy tovább jutunk a csoportunkból.