Szerdán Kemecsével játszunk -2010.07.27.-

Szerdán 16 órától Kemecsével játszunk edzőmérkőzést, az abaújszántói pályán.

Nyíregyháza Spartacus - Kemecse

Abaújszántó, július 28. szerda

Előkészületi mérkőzés

 

Szerdán Mezőkövesd együttesével játszottunk volna előkészületi meccset, de a bajnoki műsor miatt a két klub megegyezett, hogy nem játszanak most egymással.

Úgy tűnt nem sikerül edzőpartnert találni erre a napra, de Kemcse ma elvállalta a meccset és holnap elutaznak Abaújszántóra. Klubunk ezúton is köszönetet mond a kemecsei egyesületnek.