Szerdán lesz az első meccs -2010. 01. 18.-
Az e heti programban már edzőmérkőzés is szerepel. Hétfőn a szokásos erdei futással kezdődött a nap, majd a csarnokban folytatódott az edzés. Akik vasárnap este játsszottak a Tuzsér ellni meccsen, délelőtt regeneráltak.
Kedden délelőtt a műfüves pályán gyakorol a csapat 9.45-től. Szerdán is lesz edzés délelőtt a keret egyik felének. Míg a másik csapat délután Kemecse ellen játszik edzőmérkőzést 13 órától.
Csütörtökön és pénteken délelőtt is a műfüves pályán készül a csapat. Szombaton a Szpari vegyes Cigánd ellen szerepel a műfüves pályán a mérkőzés 11-től lesz.
Vasárnap Miskolcra teremtornára hivatalos a Szpari. A torna egy órától kezdődik. Az ellenfelek a centenáriumát ünneplő DVTK, a DVSC és a borsodi válogatott.
Hétfőn ismét a szokásos program vár a csapatra.