Szerdán lesz az első meccs -2010. 01. 18.-

A héten játssza az idei első edzőmérkőzését a Szpari, vasárnap teremtornán szerepel a csapat.

Az e heti programban már edzőmérkőzés is szerepel. Hétfőn a szokásos erdei futással kezdődött a nap, majd a csarnokban folytatódott az edzés. Akik vasárnap este játsszottak a Tuzsér ellni meccsen, délelőtt regeneráltak.

Kedden délelőtt a műfüves pályán gyakorol a csapat 9.45-től. Szerdán is lesz edzés délelőtt a keret egyik felének. Míg a másik csapat délután Kemecse ellen játszik edzőmérkőzést 13 órától.

Csütörtökön és pénteken délelőtt is a műfüves pályán készül a csapat. Szombaton a Szpari vegyes Cigánd ellen szerepel a műfüves pályán a mérkőzés 11-től lesz.

Vasárnap Miskolcra teremtornára hivatalos a Szpari. A torna egy órától kezdődik. Az ellenfelek a centenáriumát ünneplő DVTK, a DVSC és a borsodi válogatott.

Hétfőn ismét a szokásos program vár a csapatra.