Szerdán Liga Kupa -2010.03.16.-
Március 17-én 13 órától Liga Kupa mérkőzést játsszunk a Honvéddal.
Nyíregyháza Spartacus - Honvéd
Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 4. forduló
március 17. 13.00
A mérkőzést a ma reggelre lehullott hó miatt várhatóan a műfüvespályán rendezik.
A Liga Kupa középdöntő A csoportjában a Szparinak és a Honvédnak egyaránt 1-1 pontja van, ezt a két együttes egymás elleni talákozóján (1-1) Kispesten szerezték.
A mérkőzésen várhatóan több fiatal is játéklehetőséget kap, és a sérülésből felépülő focisták is szerepet kaphatnak.
A csoport másik meccsét (Vidi-Loki) ma játsszák Székesfehérváron. Ha ma valamelyik csapat nyer, akkor már nagy lépést tesz a csoportgyőzelem felé.