Szerdán Liga Kupa -2010.03.16.-

Március 17-én 13 órától Liga Kupa mérkőzést játsszunk a Honvéddal.

Nyíregyháza Spartacus - Honvéd

Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 4. forduló

március 17. 13.00

 

A mérkőzést a ma reggelre lehullott hó miatt várhatóan a műfüvespályán rendezik.

A Liga Kupa középdöntő A csoportjában a Szparinak és a Honvédnak egyaránt 1-1 pontja van, ezt a két együttes egymás elleni talákozóján (1-1) Kispesten szerezték.

A mérkőzésen várhatóan több fiatal is játéklehetőséget kap, és a sérülésből felépülő focisták is szerepet kaphatnak.

A csoport másik meccsét (Vidi-Loki) ma játsszák Székesfehérváron. Ha ma valamelyik csapat nyer, akkor már nagy lépést tesz a csoportgyőzelem felé.