Szerdán Liga Kupa búcsú

Révész Attila abban bízik, hogy a csapat a DVSC elleni jó teljesítménnyel is hozzájárul, hogy minél hamarabb feledtessék a győri fiaskót.
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA
Liga Kupa, tavaszi sorozat, C csoport, csoportkör, 6. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion
Február 27., szerda, 14.00
Vezeti: Nagy Róbert, asszisztensek: Márkus Tamás, Demeter János

Révész Attila: - A továbbjutás szempontjából egyik csapat számára sincs tétje a holnapi mérkőzésnek, a DVSC már a legjobb nyolc között van a Liga Kupában, mi pedig már nem juthatunk oda.
Ennek ellenére mivel presztizs mérkőzésről van szó, komolyan kell vennünk a találkozót. A hétvégi győri fiaskón is szeretnénk minél hamarabb túltenni magunkat, és egy sikerélménnyel ez könnyebben menne.
Az sem elhanyagolható, hogy az új játékosokat tovább tesztelhetjük tét meccseken, hogy jobban megismerjük őket. Arra is jó alkalom, hogy a szombati mérkőzésre kellően felkészüljünk most. Szombaton mondhatjuk a tavasz legfontosabb mérkőzését játsszuk a Tatabánya ellen, és zárt kapuk előtt- nyilatkozta a szpari.hu-nak Révész Attila klubmenedzser.

Várható kezdő: Illyés – Zaleh, Bagoly, Cséke, Perényi – Vukadinovic, Hegedüs, Lippai, Granát – Silva, Dosso

A kedd délelőtti edzésen Ambrusz Árpádnak kiújult egy korábbi húzódásos sérülése, ezért ő szerdán nem szerepel a keretben. Kovács Béla futóedzést végzett, a középpályás holnaptól teljes értékű munkát szeretne végezni, hogy minél hamarabb játékra jelentkezhessen. A csapattal gyakorol Zabos Attila is, már az egymás elleni játékot is vállalja. A délelőtti edzésről így senki sem hiányzott a keretből. A szerdai Liga Kupa mérkőzésen a kiállítása miatt egy mérkőzésre eltiltott Mboussi nem szerepelhet. A szombati bajnoki meccsen Cornaci nem játszhat három sárga lapja miatt.