Szerdán Liga Kupa, szombaton bajnoki
A szombati bajnokira hét közben is megválthatók a jegyek. Szerdán a műfüves pályán fogadjuk a Vác együttesét. Nyíregyháza – Spartacus – Szpari
Nyíregyháza Spartacus – Vác-Újbuda
Liga Kupa, A csoport, 1. forduló
Október 1. szerda, 15.oo
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya
Játékvezető: Szöllősi Ferenc, asszisztensek: Vígh Tibor, Agócs János
Jegyárak:
A bérletek érvényesek, a nőknek, gyermekeknek is ingyenes a mérkőzés.
A váci gárda legutoljára 2006-ban az NB II utolsó tavaszi fordulójában járt Nyíregyházán, akkor 1-1 lett a meccs eredménye. Azóta nem szerepeltünk egy bajnokságban a Duna parti város csapatával. A váciaknál azóta társtulajdonos lett Újbuda is, ezért változott a nevük. A szerdai vendégek az NB II Keleti csoportjában a nyolcadik forduló után a tizedikek, két győzelmet szereztek, és kétszer ikszeltek.
Közben már a szombati
Nyíregyháza Spartacus –DVTK
bajnoki mérkőzés előkészületei is elkezdődtek.
Jegyelővétel!
Hétköznap:
9.00 – 15.00 között a klubirodán (új lelátó)
15.00 – 18.00 között a földszinti bejáratnál az új lelátó alatt.
Kérjük szurkolóinkat, ha tehetik a torlódások elkerülése érdekében váltsák meg a belépőiket elővételben.
Korábban közültük a ZTE elleni meccs új időpontját. A zaklai csapat kérte az időpont módosítását, mert két játékosa is kerettag. Az MLSZ Versenybizottsága holnap dönt véglegesen az időpontról.