Szerdán Liga Kupa, szombaton bajnoki

A szombati bajnokira hét közben is megválthatók a jegyek. Szerdán a műfüves pályán fogadjuk a Vác együttesét. Nyíregyháza – Spartacus – Szpari

Nyíregyháza Spartacus – Vác-Újbuda

Liga Kupa, A csoport, 1. forduló

Október 1. szerda, 15.oo

Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya

Játékvezető: Szöllősi Ferenc, asszisztensek: Vígh Tibor, Agócs János

Jegyárak: 500 Ft

A bérletek érvényesek, a nőknek, gyermekeknek is ingyenes a mérkőzés.

 

A váci gárda legutoljára 2006-ban az NB II utolsó tavaszi fordulójában járt Nyíregyházán, akkor 1-1 lett a meccs eredménye. Azóta nem szerepeltünk egy bajnokságban a Duna parti város csapatával. A váciaknál azóta társtulajdonos lett Újbuda is, ezért változott a nevük. A szerdai vendégek az NB II Keleti csoportjában a nyolcadik forduló után a tizedikek, két győzelmet szereztek, és kétszer ikszeltek.

 

Közben már a szombati

Nyíregyháza Spartacus –DVTK

bajnoki mérkőzés előkészületei is elkezdődtek.

 

Jegyelővétel!

Hétköznap:

9.00 – 15.00 között a klubirodán (új lelátó)

15.00 – 18.00 között a földszinti bejáratnál az új lelátó alatt.

Kérjük szurkolóinkat, ha tehetik a torlódások elkerülése érdekében váltsák meg a belépőiket elővételben.

 

Korábban közültük a ZTE elleni meccs új időpontját. A zaklai csapat kérte az időpont módosítását, mert két játékosa is kerettag. Az MLSZ Versenybizottsága holnap dönt véglegesen az időpontról.