Szerdán Mihalovcén játszik a Szpari

Szerdán délután Mihalovcén játszik előkészületi mérkőzést a Nyíregyháza Spartacus csapata.
Január 30-án szerdán 14 órakor játsszuk a következő előkészületi mérkőzést.
Az ellenfél a szombaton megismert szlovák együttes, a Mihalovce csapata lesz.
Ezúttal a Szpari utazik Mihalovcéra. Révész Attila a tervek szerint az újonnan érkezett játékosokat is teszteli majd.
Szerdáig hétfőn délután, kedden délelőtt és délután is lesz edzés.
A felkészülésnek ebben a szakaszában már a csapatjáték begyakorlásán lesz a hangsúly, a fizikai terhelés csökken.