Szerdától árulják a jegyeket -2009.10.12.-

A szombaton sorra kerülő Keleti Rangadóra szerdától árulják a jegyeket.

Az október 17-én 17.30-kor kezdődik a nyíregyházi Városi Stadionban a Keleti Rangadó.

A Nyíregyháza Spartacus – DVTK bajnoki mérkőzésre

Szerdától vásárolhatnak jegyet a szurkolóink a Nyíregyháza Spartacus FC irodájában, amely az új lelátó alatt található.

Jegyárusítás:

Szerdától – péntekig

9 és 18 óra között.

 

A mérkőzés napján a főpénztár – az új lelátó előtti főbejáratnál- 12 órakor nyit ki.

A találkozó előtt 15.30-kor lesz a kapunyitás, ekkortól az összes pénztár kinyit.

A sorbaállások elkerülése érdekében kérjük a szurkolóinkat, hogy ha tehetik elővételben váltsák meg a jegyeket.

A Keleti Rangadón már a felújított lelátók is használhatók lesznek, a kanyarokban kedvezményes jegyekkel lehet helyet foglalni.