Szerződésbontás
Mint az előző cikkünkben írtuk, Krajnc Balázzsal szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus.
Révész Attila klubmnedzser elmondta Krajnc Balázs a csütörtök délelőtti edzésen nem jelent meg. Kora délután a lakásán keresték meg a játékost, aki még ekkor is súlyos alkoholos befolyásoltság alatt volt.
A sportszerűtlen magatartása és vállalt kötelezettségei megszegése miatt a klub szerződést bontott a játékossal.
Révész Attila elmondta nagyon sajnálja, hogy Krajnc Balázs nem tudott élni a számára biztosított lehetőséggel és a visszaélt a bizalommal. Reményét fejezte ki, hogy a játékos okul a történtekből és változtatni tud a magatartásán.
A sportszerűtlen magatartása és vállalt kötelezettségei megszegése miatt a klub szerződést bontott a játékossal.
Révész Attila elmondta nagyon sajnálja, hogy Krajnc Balázs nem tudott élni a számára biztosított lehetőséggel és a visszaélt a bizalommal. Reményét fejezte ki, hogy a játékos okul a történtekből és változtatni tud a magatartásán.