Szerződésbontás -2009.11.02.-

A Nyíregyháza Spartacus FC szerződést bontott négy labdarúgójával.

Hétfőn

 

Bölcsföldi VIktorral,

Igor Bogdanovic-csal

Kiss Zoltánnal,

Márkus Tiborral

 

szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus FC. A labdarúgókkal közös megegyerzéssel bontották fel a kontraktusokat.

 

Bogdanovic és Kiss még a felkészülés időszakában érkeztek a Szparihoz. A szerb csatár eddig a csapatkapitányi posztot is betöltötte és minden eddigi bajnoki meccsen szerepelt. Kiss Zoltán csak egy bajnokiról hiányzott.

Márkus egyszer szerepelt bajnokin a Szpariban Diósgyőr ellen állt be. Bölcsföldi a Liga Kupában és az NB III-as együttesben lépett pályára piros-kék színekben.