Szerződésbontás -2009.11.02.-
A Nyíregyháza Spartacus FC szerződést bontott négy labdarúgójával.
Hétfőn
Bölcsföldi VIktorral,
Igor Bogdanovic-csal
Kiss Zoltánnal,
Márkus Tiborral
szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus FC. A labdarúgókkal közös megegyerzéssel bontották fel a kontraktusokat.
Bogdanovic és Kiss még a felkészülés időszakában érkeztek a Szparihoz. A szerb csatár eddig a csapatkapitányi posztot is betöltötte és minden eddigi bajnoki meccsen szerepelt. Kiss Zoltán csak egy bajnokiról hiányzott.
Márkus egyszer szerepelt bajnokin a Szpariban Diósgyőr ellen állt be. Bölcsföldi a Liga Kupában és az NB III-as együttesben lépett pályára piros-kék színekben.