Szilágyi: egy nap, két meccs, három gól

Szombaton délután Tarcalon a Láng SK (Csepel) ellen nyert a Szpari 4-1-re. A délelőtt Létavértes ellen is gólt szerző Szilágyi Norbi délután duplázott.
Nyíregyháza Spartacus – Láng SK (Csepel) 4-1
Tarcal

Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Úr, Ambrusz, Popa, Palásti – Matejka, Minczér, Szilágyi (Bodó), Tóth – Fekete, Sarkadi
Vezetőedző: Gálhidi György
Gólszerzők: Szilágyi 2, Fekete, Popa

A mérkőzést azért játszották Tarcalon, mert Nyíregyházán nem volt szabad, játékra alkalmas pálya. A Szpari fiataljai helytálltak, és itt négy gólt termeltek az ellenfél hálójába. Szilágyi Norbi délután is magasabb fokozatba kapcsolt, és délelőtti gólja, és kapufája után, most kétszer is betalált.