Szilágyi Norbit megműtötték

Szerdán Székesfehérváron Szilágyi Norbertet térdsérülése miatt megműtötték, ma délután már gyógytornáztatták.
Szilágyi a Paks elleni mérkőzésen sérült meg. Térdszalag szakadás miatt műteni kellett. A műtétet Székesfehérváron Abkarovits főorvos szerdán este el is végezte. A beavatkozás sikeres volt, fiatal csatárunk már lábadozik.
- Tegnap este a műtét után még megnéztem a meccset televízióban, nem altattak, de így is elég hamar elfáradtam. Ma már jobban éreztem magam, de amikor először ráálltam a lábamra, az nagyon kellemetlen érzés volt. Délután már jöttek gyógytornáztatni, az nem okozott fájdalmat.
Egyébként nem vagyok egyedül, Baktáról Szabó Sanyika is itt van. Egy szobába is kerültünk. Vele néhány éve még a suliban is egy osztályba jártunk. Most együtt gyógyulunk. Egy hétig valószínűleg itt kell maradni a kórházban, aztán még utókezelésre is vissza kell jönni. Úgy két hétig tart a műtét utáni közvetlen időszak. Utána orvosi felügyelettel folytatódik a gyógytorna, és elkezdődik a rehabilitációs időszak- mondta a házi góllövőlistát négy góllal vezető játékosunk, a szpari.hu-nak.
"Sziszi" honlapunkon keresztül sikeres rangadót kíván a csapatnak, és jó szurkolást a szparistáknak.
Mi játéksotársai, a klub és a szurkolók nevében is mihamarabbi gyógyulást kívánunk neki!