Szilágyit kölcsönadná a Szpari

A Nyíregyháza Spartacus FC Szilágyi Norbertet kölcsönbe adná.

Szilágyi Norbert a klub sajátnevelésű fiatal csatára az elmúlt időszakban kevesebb játéklehetőséghez jutott, ezért klubunk kölcsönbe adná a focistát. A csatár a 2007-2008-as bajnoki évben tevékeny részese volt a csapat sikereinek. Ebben az időszakban először csereként, majd kezdőként számítottak rá. Négy gólt is szerzett ebben az időszakban. Egy sajnálatos sérülés miatt 2008 tavaszától hosszú hónapokat ki kellett hagynia a csatárunknak. Majd hosszú rehabilitációs időszak következett. Klubunk azt szeretné, ha a játékos minél több játéklehetőséggel élve újra bizonyíthatna.