Szilágyit pénteken tovább vizsgálják
Szilágyi Norbi térde -a legutóbbi orvosi vizsgálat szerint-, nagy valószínűséggel keresztszalag szakadást szenvedett.
Szilágyi Norbert térdét tegnap műszerrel is megvizsgálta dr. Nagy Attila csapatorvos. „Sziszi” elmondta, hogy a tagnapi műszeres vizsgálati eredmények nem jók. Arra utalnak, hogy a térdében a keresztszalag nagy valószínűséggel elszakadt.
- Soha nem jön jókor a sérülés, de most lendületben voltam. El vagyok keseredve, várom a pénteki vizsgálatot. Székesfehérvárra utazok, ott tükrözéssel megnézik a sérült részt. A látottak alapján döntenek arról mi a teendő, ha kell meg is operálnak. Most hosszú időre kiestem a játékból- mondta a fiatal csatárunk.
Szilágyi Norbi négy góllal vezeti a góllövőlistát. Az első élvonalbeli gólját a tizedik fordulóban a Siófok ellen lőtte. A győztes találat előtt Lippai játszott vissza az alapvonalról a középen érkező „Sziszinek”, aki a kapuba rúgta a labdát.
A második gólját a Vasas ellen szerezte, egy felhő fejesből.
Harmadszor a Tatabányának talált be. A tizenhatoson belül volt, amikor elé került a labda, és akkor sem teketóriázott bevágta –magasan- a kapu közepébe.
Legutóbb a Paksnak lőtt gólt: - A gólom előtt láttam, hogy Dossonak sikerül meghúzni a jobb oldalt, ezért elindultam a rövid sarok felé. Volt egy olyan megérzésem, hogy oda fogja adni a labdát. Jó ütemben érkeztem, így nem volt nehéz dolgom a kapuba pörgetni a labdát. Alig tíz perc múlva szerencsétlenül ütköztem Kristonnal- mondta Szilágyi a szpari-hu-nak.
- Soha nem jön jókor a sérülés, de most lendületben voltam. El vagyok keseredve, várom a pénteki vizsgálatot. Székesfehérvárra utazok, ott tükrözéssel megnézik a sérült részt. A látottak alapján döntenek arról mi a teendő, ha kell meg is operálnak. Most hosszú időre kiestem a játékból- mondta a fiatal csatárunk.
Szilágyi Norbi négy góllal vezeti a góllövőlistát. Az első élvonalbeli gólját a tizedik fordulóban a Siófok ellen lőtte. A győztes találat előtt Lippai játszott vissza az alapvonalról a középen érkező „Sziszinek”, aki a kapuba rúgta a labdát.
A második gólját a Vasas ellen szerezte, egy felhő fejesből.
Harmadszor a Tatabányának talált be. A tizenhatoson belül volt, amikor elé került a labda, és akkor sem teketóriázott bevágta –magasan- a kapu közepébe.
Legutóbb a Paksnak lőtt gólt: - A gólom előtt láttam, hogy Dossonak sikerül meghúzni a jobb oldalt, ezért elindultam a rövid sarok felé. Volt egy olyan megérzésem, hogy oda fogja adni a labdát. Jó ütemben érkeztem, így nem volt nehéz dolgom a kapuba pörgetni a labdát. Alig tíz perc múlva szerencsétlenül ütköztem Kristonnal- mondta Szilágyi a szpari-hu-nak.