Szombaton a Lombard Pápa érkezik -2010.05.06.-
Nyíregyháza Spartacus - Lombard Pápa Termál FC
Soproni Liga 27. forduló
Május 8. szombat, 18.00
Nyíregyháza
Játékvezető: Kassai Viktor, asszisztensek: Viszokai László, Tóth István
Az élvonalban eddig háromszor találkozott a Szpari a Pápával, a 2004-2005-ös szezonban. 2004 őszén volt az első meccs Nyíregyházán, akkor a vendégek nyertek, 0-2 lett a végeredmény Germán és Medved góljaival. 2005. tavaszán Pápán gól nélküli döntetlent játszottunk a dunántúli együttessel. Tavaly ősszel 5-1-es súlyos vereségbe szaladtunk bele, úgy hogy az első gólt Andorka révén a Szpari szerezte.
A Pápa tavasszal az Újpest ellen nyert, négyszer ikszelt. A többi mérkőzésen kikapott, az utóbbi három fordulóban a ZTE-től, a Haladástól és a Honvédtól szenvedtek vereséget.
Kassai Viktorral legutóbb a Fradi elleni Üllői úti meccsen találkozhatott a Spartacus.