Szombaton is edz a Szpari

Gőzerővel készülnek a vasárnapi megyei rangadóra a Nyíregyháza Spartacus csapatánál.
A szakvezetés még szombaton 15 órától is tart egy körülbelül 60 perces tréninget a futballistáknak.
A szombati foglalkozáson elsősorban a frissítés, a gyorsasági munka valamint a játékosok koncentrációjának beállítása kerül előtérbe. – tudtuk meg Gálhidi György vezetőedzőtől.
Jó hír, hogy Montvai valamint Sipos sérülése a vártnál sokkal jobban gyógyul. Így előreláthatólag – mivel mindketten fokozatosan be tudtak már kapcsolódni a heti edzésmunkába – mindkét játékos leül a kispadra, szükség esetén akár harcba is állíthatók lesznek a Tuzsér elleni derbin. Az eltiltását töltő Bagoly helyén, a védelem közepében Ambrusz valamint Szatke is számításba jöhet. Elől Lengyel társa minden bizonnyal Szilágyi lesz, bár Fekete is bevetésre kész. George, válogatott elfoglaltsága miatt nem lesz ott Tuzséron. (Kamerun szombaton este fogadja Libériát)
A csapat 12 óra körül indul útnak, a reményeink szerint Szpari győzelemmel záruló tuzséri rangadóra.