Szombaton max. 4000-en szurkolhatunk
A Nyíregyháza Spartacus FC klubvezetése kéri a kedves Szpari szurkolók megértését, de a szombaton 19.00-kor kezdődő Videoton FC elleni bajnoki mérkőzésre a stadionban zajló felújítási munkálatok miatt, korlátolt számban tudják fogadni a szurkolókat. A bérlettel rendelkező drukkerekkel - valamint a Videoton szurkolókkal - együtt összesen maximum 4.000 (négyezer) néző biztonságos elhelyezésére van lehetőség.
Állóhelyi részre nincs lehetősége a klubnak belépőjegyet értékesíteni, csak ülőhelyekre!
A Nyíregyháza Spartacus FC klubvezetése megkéri a Nyírsuli bérlettel rendelkezőket, hogy a szombati mérkőzésre a teherportán jöjjenek be, és legyenek szívesek a régi tribün alsó sorában helyet foglalni.
A mérkőzésre szóló belépőjegyeket, a találkozó napján (szeptember 12.-én) 12.00-tól kezdik el árulni az új tribün előtt található két pénztárban.
A Nyíregyháza Spartacus FC klubvezetése egyúttal tájékoztatja a Szpari ultráit, hogy a szombati találkozón az új tribün jobb oldali ( a belváros felőli) részén tudnak helyett biztosítani számukra.
Kérünk minden kedves szurkolónkat, hogy amennyiben van rá lehetőségük, akkor használják ki, hogy a két pénztár már déltől nyitva van. A tumultus elkerülése miatt, aki teheti időben érkezzen a mérkőzés helyszínére.
Az esetleges kellemetlenségek miatt a Nyíregyháza Spartacus FC klubvezetése a szurkolók elnézését kéri!