Szpari – DVTK Borsodi 1-0 (1-0)

A Spartacus a harmadik mérkőzésen legyőzte a diósgyőri gárdát, és teljesen kiegyenlített lett a három találkozó utáni mérleg.
Nyíregyháza Spartacus - DVTK 1-0 (1-0)

Liga Kupa, őszi sorozat, C csoport, 4. forduló
Nyíregyháza, 1500 néző, vezette: Németh Á. (Márton Zs., Varga F.)

Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi - Perényi, Charles, Zaleh, Sipos T. (Ambrusz, a szünetben) - Miskolczi, Krajnc, Minczér, - Szilágyi N., Moldovan (Lippai, a szünetben), Rojas
Klubmenedzser: Révész Attila

DVTK Borsodi: Szalma - Lakatos, Vámosi, Kállai, Fodor M. - Bessong, Navarrete, Rebecsák (Menyhért, 75.p.), Huszák (Ngaba, 51.p.) - P. Carr, Peguy (Effeyie, 60.p.)
Vezetőedző: Révész Attila

Gólszerző: Moldovan, 41.p.
Sárga lap: Ambrusz, 55.p., Vámosi, 75.p.

A két csapat harmadik mérkőzése kevésbé volt küzdelmes, és harcos, mint a korábbiak. A mérkőzés a Szpari játékán az összeszokottság hiányának jelei mutatkoztak, és nem volt a pályán olyan játékos, aki irányítsa a többieket. Negyed óra után fölénybe került a Szpari, és mérkőzés egészét tekintve is valamivel aktívabb volt, mint a vendégek, a nem túl gyors ritmusú meccsen. Moldovan találata eldöntötte a mérkőzés sorsát. A második játékrészben is akadt néhány lehetőség a csatáraink előtt, de nagy gólhelyzet nem adódott.

Révész Attila a 67. percben a kispadról hangosan kifogásolta a játékvezető egyik ítéletét, a partjelző az oldalvonalhoz hívta a játékvezetőt, aki kiálította a klub menedzserünket.
A vendég szurkolók a mérkőzés során gyakran skandáltak nyíregyháziakat, tirpákokat és az MLSZ elnökét gyalázó rigmusokat.