Szpari – Szpari-Rakamaz 3-1 (0-1)

Az első félidőben még a ligacsapat vezetett 1-0-ra Nagy Dávid góljával. A szakvezetés elégedetlen volt az ekkor látottakkal és megbüntette a focistákat.
Nyíregyháza Spartacus – Nyíregyháza Spartacus-Rakamaz 3-1 (0-1)
Városi Stadion, 100 néző
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Zaleh, Hegedüs, Sipos, Perényi – Vukadinovics, Miskolczi (George, a szünetben), Minczér, Krajnc –Lengyel, Szilágyi
Klubmenedzser: Révész Attila
Nyíregyháza Spartacus-Rakamaz
1.félidő: Pintér – Kató, Kántor, Markos, Fekete T – Tóth, Jeddi, Lovas, Péntek – Anderka, Nagy D.
2. félidő: Gégény – Debróczki, Bakos, Orgován, Palásthy – Kóder, Oláh, Venczel, Péntek (Lovas) – Tóth (Nagy D.), Demeter
Edző: Balogh Zoltán
Gólszerzők: Lengyel, Vukadinovics 2 illetve Nagy D.

Révész Attila: - Azt gondoltam, vártam, hogy akik nem szerepeltek Derecskén, most kettőzött erővel küzdenek, bizonyítani akarnak, hogy bekerülhessenek a csapatba. Ehelyett úgy tapasztaltam, hogy a saját ligacsapatunkat, társainkat is lebecsülték többen. Tudom azt is, hogy sokat dolgoztunk, és meleg is van, de küzdeni, hajtani akkor is kell. Amit az első félidőben láthattunk, az nem volt méltó a Nyíregyháza Spartacushoz. Emellett nem mehetünk el szó nélkül. A ma szereplő csapatot összesen kétszázezer forintra megbüntetjük.