Szpari gólok
Harmincegy gólt lőttek a Szpari játékosai a huszonkilenc mérkőzésen, az első és az utolsó gólunkat is tizenegyesből szereztük.
Bár harmincnégy gól szerepel a tabellán a Szpari neve mellett, ebből hármat a Sopron elleni elmaradt meccs számlájára az MLSZ írt jóvá.
A harmincegy gólunkat tizennégy játékosunk szerezte. Az első találatot (Tatabányán kezdtük a szezont) a télen Kecskemétre távozott Montvai Tibor jegyzi, míg az utolsót Lippai Ákos a Vasas ellen lőtte. Mind az első, mind az utolsó találatunk büntetőből esett. Tizenegyest ezeken kívül még kétszer rúghattunk. A Tatabánya elleni hazai meccsen, ezt is Lippaqi értékesítette. A DVSC elleni tavaszi idegenben játszott találkozón Bagoly Gábor lőtte a gólunkat büntetőből.
A leghamarabb a tizedik percben lőttünk gólt. Ősszel George ekkor szerzett vezetést a DVSC ellen, amit aztán Kerekes egyenlített ki.
Tavasszal Dosso a Siófok ellen szerzett vezetést a 10. percben, Miskolczi a 42. percben növelte az előnyt 2-0-ra.
A DVTK ellen itthon Granát a 12. percben szerzett előnyt, amit a 45. percben Miskolczi növelt újabb találattal.
A legkésőbbi gólunk a 86. percben esett, Dosso szerezte, ezzel egyenlítettünk a REAC ellen Sopronban. A 83. percben a Tatabányának is rúgott gólt Dosso, de az már az ötödik találatunk volt azon a mérkőzésen. A Tatabányának 34 perc alatt rúgtuk az öt gólt.
Bagoly a REAC-nak fejelt a 82. percben gólt, a hazai idénynyitón, azzal nyertünk 2-0-ra.
A legkésőbbi első találatunk a 73. percben esett Székesfehérváron Cornaci szépített 2-0-nál. Cornaci a ZTE elleni hazai meccsünkön a 70. percben szerzett gólt, ezzel egyenlített, majd Vukadinovic a 78. percben megszerezte a győzelmet.
Ekkor kezdődött a leghosszabb ideig -312 percen át- tartó gól csendünk. Nem lőttünk gólt a következő három meccsen (MTK – Szpari 2-0, Szpari – Kaposvár 0-2, Honvéd – Szpari 0-0), a Vasasnak a harmincadik percben lőtt góljával Szilágyi Norbi szüntette be a góltalanságot.
Lippai Ákos kétszer is nagyon szép gólt lőtt a tizenhatosról, a hazai idénynyitón és a hazai idényzárón. Granát is betalált távolról, ő a Tatabányának. Miskolczi Sopronban ősszel egyenlített távoli bombával, majd Kaposváron is, tavasszal. Miskolczi lőtt a tizenhatoson belülről is gólt, Dosso játszott vissza hozzá, és Laci nem hibázott. A DVTK elleni itthoni meccsen szerezte ezt a szép gólt.
Bagoly Gabi fejjel kétszer is betalált a bajnokság során, a REAC ellen és a Tatabánya ellen szerzett így gólt. Szilágyi a Vasas ellen fejelt szép találatot. Dosso is kétszer volt fejjel eredményes (Tatabánya és Siófok ellen).
A harmincegy gólunkat tizennégy játékosunk szerezte. Az első találatot (Tatabányán kezdtük a szezont) a télen Kecskemétre távozott Montvai Tibor jegyzi, míg az utolsót Lippai Ákos a Vasas ellen lőtte. Mind az első, mind az utolsó találatunk büntetőből esett. Tizenegyest ezeken kívül még kétszer rúghattunk. A Tatabánya elleni hazai meccsen, ezt is Lippaqi értékesítette. A DVSC elleni tavaszi idegenben játszott találkozón Bagoly Gábor lőtte a gólunkat büntetőből.
A leghamarabb a tizedik percben lőttünk gólt. Ősszel George ekkor szerzett vezetést a DVSC ellen, amit aztán Kerekes egyenlített ki.
Tavasszal Dosso a Siófok ellen szerzett vezetést a 10. percben, Miskolczi a 42. percben növelte az előnyt 2-0-ra.
A DVTK ellen itthon Granát a 12. percben szerzett előnyt, amit a 45. percben Miskolczi növelt újabb találattal.
A legkésőbbi gólunk a 86. percben esett, Dosso szerezte, ezzel egyenlítettünk a REAC ellen Sopronban. A 83. percben a Tatabányának is rúgott gólt Dosso, de az már az ötödik találatunk volt azon a mérkőzésen. A Tatabányának 34 perc alatt rúgtuk az öt gólt.
Bagoly a REAC-nak fejelt a 82. percben gólt, a hazai idénynyitón, azzal nyertünk 2-0-ra.
A legkésőbbi első találatunk a 73. percben esett Székesfehérváron Cornaci szépített 2-0-nál. Cornaci a ZTE elleni hazai meccsünkön a 70. percben szerzett gólt, ezzel egyenlített, majd Vukadinovic a 78. percben megszerezte a győzelmet.
Ekkor kezdődött a leghosszabb ideig -312 percen át- tartó gól csendünk. Nem lőttünk gólt a következő három meccsen (MTK – Szpari 2-0, Szpari – Kaposvár 0-2, Honvéd – Szpari 0-0), a Vasasnak a harmincadik percben lőtt góljával Szilágyi Norbi szüntette be a góltalanságot.
Lippai Ákos kétszer is nagyon szép gólt lőtt a tizenhatosról, a hazai idénynyitón és a hazai idényzárón. Granát is betalált távolról, ő a Tatabányának. Miskolczi Sopronban ősszel egyenlített távoli bombával, majd Kaposváron is, tavasszal. Miskolczi lőtt a tizenhatoson belülről is gólt, Dosso játszott vissza hozzá, és Laci nem hibázott. A DVTK elleni itthoni meccsen szerezte ezt a szép gólt.
Bagoly Gabi fejjel kétszer is betalált a bajnokság során, a REAC ellen és a Tatabánya ellen szerzett így gólt. Szilágyi a Vasas ellen fejelt szép találatot. Dosso is kétszer volt fejjel eredményes (Tatabánya és Siófok ellen).