Szpari - Vidi 2010.04.07.-
A Liga Kupa középdöntő záró fordulójában 1-0-ra kikaptunk a Videoton csapatától.
Nyíregyháza Spartacus - Videoton 0-1 (0-1)
Nyíregyháza, vezette: Gaál
Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 6. forduló
Nyíregyháza Spartacus FC: Vojinovic - Müller (Bakos), Oláh (Banka), Stanisic, Minczér - Hurt, Lacalle, Csáki, Simon - Kovacevic (Nánási), Batizi-Pócsi
Videoton FC: Tujvel - Papizsanszkij (Kerékgyártó), Novakovic (Papucsek), Radovic, Fejes - Móri (Babos), Rása (Szolnoki), Kocsis, Baracskai - Ponczók, Olasz (Máté)
G.: Kovacevic (öngól)
Eseménytelen mérkőzésen a vendégek az első félidő utolsó harmadában egy szabadrúgás után úgy szereztek gólt, hogy mielőtt a labda a kapuba jutott két hazai játékos ért bele. Először Vojinovicról pattant ki a hárítható ívelés, majd a labda a kapus előtt álló Kovacevicről a hálóba pattant.
A második játékrészben sem lett szebb a játék, a Szpari támadásaiból nem alakultak ki helyzetek.