Szurkolói ankét
Már nincs messze a bajnoki rajt, amit mi sem jelez jobban, hogy jövő héten pénteken szurkolói ankétot tart a klub.
Február 15-én, pénteken 18 órakor a Bujtosi Szabadidőcsarnokban tartja a klubunk a szokásos idénynyitó szurkolói ankétot.
Az ankéton ott lesznek a labdarúgóink, a szakvezetők és a klub vezetése is. Bemutatják az újonnan érkezett játékésokat.
A klubvezetők ismertetik a tavaszi terveket.
Szokás szerint kérdezhetnek is majd a szurkolóink.
Minden Szpari szurkolót szeretettel várunk!
Az ankéton ott lesznek a labdarúgóink, a szakvezetők és a klub vezetése is. Bemutatják az újonnan érkezett játékésokat.
A klubvezetők ismertetik a tavaszi terveket.
Szokás szerint kérdezhetnek is majd a szurkolóink.
Minden Szpari szurkolót szeretettel várunk!