Szurkolói ankét -2010.02.22.-

Csütörtökön 17.30-kor ankétot tart a Szpari a Bujtosi Csarnokban.

Február 25-én csütörtökön 17.30-kor a Bujtosi Szabadidő Csarnok előcsarnokában szurkolói ankétot tart a Nyíregyháza Spartacus. Szokás szerint bemutatjuk az új játékosokat és kérdezhetnek a klubvezetőitől és a szakmai stábtól.