Szurkolói ankét -2010.08.04.-

Augusztus 12-én csütörtökön 18 órától szurkolói ankétot tart a klub.

Augusztus 12-én, csütörtökön 18 órától kerül sor a rajt előtti szokásos szurkolói ankétra.

Az ankétot az új lelátó VIP szektorában rendezi a Nyíregyháza Spartacus.

Bemutatják az újonnan érkezett labdarúgókat, a szakvezetés és a klubvezetés ismerteti a terveit.

A szurkolók kérdéseire is válaszolnak az érintettek.

Arra is mód van, hogy szurkolóink előre elküldjék kérdéseiket, ezeket a sajto@szpari.hu e-mail címre várjuk.