Szurkolói ankét – Nyíregyháza – Spartacus - Szpari

Július 22-én kedden, 18.30-kor tartja klubunk a rajt előtti szokásos szurkolói ankétot.
Július 22-én kedden 18.30-kor kerül sorra a hagyományos szurkolói ankét. Minden Szpari szurkolót várunk a találkozóra.
Az ankétot a klub ezúttal is, a stadion új lelátóján, a VIP-szektorban rendezi.
Az ankéton ott lesznek a klub vezetői, a szakmai stáb és a játékosok is. A klubvezetés és szakvezetés is ismerteti a bajnoki évre kitűzött célokat. Szurkolóinknak bemutatkoznak az újonnan érkezett játékosaink.
Szokás szerint a szurkolók kérdéseire adott válaszokkal zárul majd az ankét.