Szurkolói ankét, jegyár kedvezmény vidékieknek

A Nyíregyháza Spartacus szombaton 15.30-tól szurkolói ankétot tart a Maximus Sörözőben.

Február 14-én szombaton 15.30-tól  - a Rimaszombat elleni felkészülési mérkőzés után- klubunk szurkolói ankétot tart Nyíregyházán a Maximus Sörözőben (Vasvári Pál utca – Árok utca sarok).

 

A Nyíregyháza Spartacus klubvezetése kedvezményt kíván biztosítani vidéki szurkolóinknak, akik az utazási költségeket is vállalva eljönnek szurkolni csapatunknak.

A kedvezményt legalább tizenöt fős csoportok vehetik igénybe. A kedvezmény belépő féláron kapható.

A kedvezmény minden tavaszi hazai mérkőzésünkre igényelhető.

Az igényléskor – az igénylők névsorával- a klubirodával telefonon lehet kapcsolatba lépni, legkésőbb a mérkőzést megelőző csütörtöki napon 15.30-ig. Telefonszám: 42-500-171

A mérkőzésre való belépéskor a rendezők kérhetik a lakhely igazolására szolgáló okmányt.

A klub vezetői remélik, hogy minél több megyebeli labdarúgó együttes is él a kedvezmény lehetőségével. Ez így arra is alkalmat teremt a megyei foci szereplőinek, hogy az összetartozást, és az  egymás iránti szolidaritást erősítsük.

 

A klubirodán megvásárolhatók a tavaszi bérletek is.