Szurkolói ankét, jegyár kedvezmény vidékieknek
Február 14-én szombaton 15.30-tól - a Rimaszombat elleni felkészülési mérkőzés után- klubunk szurkolói ankétot tart Nyíregyházán a Maximus Sörözőben (Vasvári Pál utca – Árok utca sarok).
A Nyíregyháza Spartacus klubvezetése kedvezményt kíván biztosítani vidéki szurkolóinknak, akik az utazási költségeket is vállalva eljönnek szurkolni csapatunknak.
A kedvezményt legalább tizenöt fős csoportok vehetik igénybe. A kedvezmény belépő féláron kapható.
A kedvezmény minden tavaszi hazai mérkőzésünkre igényelhető.
Az igényléskor – az igénylők névsorával- a klubirodával telefonon lehet kapcsolatba lépni, legkésőbb a mérkőzést megelőző csütörtöki napon 15.30-ig. Telefonszám: 42-500-171
A mérkőzésre való belépéskor a rendezők kérhetik a lakhely igazolására szolgáló okmányt.
A klub vezetői remélik, hogy minél több megyebeli labdarúgó együttes is él a kedvezmény lehetőségével. Ez így arra is alkalmat teremt a megyei foci szereplőinek, hogy az összetartozást, és az egymás iránti szolidaritást erősítsük.
A klubirodán megvásárolhatók a tavaszi bérletek is.