Szurkolói ankét szerdán
A Nyíregyháza Spartacus klubvezetése az idén is megtartja a szokásos szurkolói ankétot. A találkozót március 5-én szerdán 16.30-kor a Nyíregyházi Főiskolán található Irish Pubban tartják.
A Nyíregyháza Spartacus szombaton Orosházán (14.30) kezdi a bajnoki idényt. A rajt előtt a klubvezetése megszervezi a már hagyományos szurkolói ankétot.
A szparisták a klub vezetőivel, a szakmai stábbal és a játékosokkal beszélgethetnek aktuális kérdésekről.
A találkozó résztvevői 2007-es Szpari falinaptárat kapnak ajándékba, amit a játékosok kívánság szerint dedikálnak is.
A szparisták a klub vezetőivel, a szakmai stábbal és a játékosokkal beszélgethetnek aktuális kérdésekről.
A találkozó résztvevői 2007-es Szpari falinaptárat kapnak ajándékba, amit a játékosok kívánság szerint dedikálnak is.