Szurkolóink kérdezték
A bajnokság jelen állása szerint öt szparista gól hiányzik az elsőséghez, de az eredményhirdetés csak június 16-án 19.45-kor esedékes.
Szurkolóink a szpari.hu fórumán a versenyszabályzatról kérdeztek. Természetesen arra voltak kíváncsiak, hogy azonos pontszám esetén mi dönt a bajnoki sorrendről. Ilyenkor elsőként a több győzelem számít, majd a gólkülönbség, ha ez is egyforma, akkor a több rúgott gól. Ezt követően veszik figyelembe az egymás elleni eredményt.
Az MLSZ versenyszabályzatának megfelelő passzusa:
A bajnoki év végén a szövetségek megállapítják az egyes osztályokban, csoportokban részt vevő csapatok helyezésének végső sorrendjét. A helyezéseket a pontok összege határozza meg. Azonos pontszám esetén a sorrendet az alábbiak szerint kell megállapítani:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play versenyében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.
A bajnokság jelen állása szerint öt szparista gól hiányzik az elsőséghez.
De, az eredményhirdetés június 16-án esedékes. Addig még tíz forduló van hátra a bajnokságból. Tíz további küzdelmes mérkőzés vár focistáinkra. A Szpari és a Fradi párharcát labdarúgóberkekben és a média sport szekciójában országos figyelem kíséri. (Az is igaz, hogy ebből a média érdeklődésből aránytalanul kevés jut a csapatunknak.) Ennek a fokozott érdeklődésnek köszönhetően, a csoportunkban a Szpari és a Fradi ellen minden csapat bizonyítani akar. (Valljuk be, ennek minden bajnoki meccsen így kellene történnie.) Ezért biztosak lehetünk abban, hogy fordulóról-fordulóra nagy csatákban kell megküzdenünk a kitűzött célért.
Ez komoly erőfeszítést kíván focistáinktól. Igaz, ha sikeres a csapat, akkor a magyar focitörténetbe biztosan beírják a nevüket a játékosaink. Ha kivívják a bajnoki címet, az sporttörténeti tett lesz.
Ehhez a sikerhez lelkes szparista szurkolótáborunk ad és adhat erőt focistáinknak.
Hajrá Szpari!
Minden szparistának kellemes Húsvét Hétfőt, jó locsolást!
Az MLSZ versenyszabályzatának megfelelő passzusa:
A bajnoki év végén a szövetségek megállapítják az egyes osztályokban, csoportokban részt vevő csapatok helyezésének végső sorrendjét. A helyezéseket a pontok összege határozza meg. Azonos pontszám esetén a sorrendet az alábbiak szerint kell megállapítani:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play versenyében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.
A bajnokság jelen állása szerint öt szparista gól hiányzik az elsőséghez.
De, az eredményhirdetés június 16-án esedékes. Addig még tíz forduló van hátra a bajnokságból. Tíz további küzdelmes mérkőzés vár focistáinkra. A Szpari és a Fradi párharcát labdarúgóberkekben és a média sport szekciójában országos figyelem kíséri. (Az is igaz, hogy ebből a média érdeklődésből aránytalanul kevés jut a csapatunknak.) Ennek a fokozott érdeklődésnek köszönhetően, a csoportunkban a Szpari és a Fradi ellen minden csapat bizonyítani akar. (Valljuk be, ennek minden bajnoki meccsen így kellene történnie.) Ezért biztosak lehetünk abban, hogy fordulóról-fordulóra nagy csatákban kell megküzdenünk a kitűzött célért.
Ez komoly erőfeszítést kíván focistáinktól. Igaz, ha sikeres a csapat, akkor a magyar focitörténetbe biztosan beírják a nevüket a játékosaink. Ha kivívják a bajnoki címet, az sporttörténeti tett lesz.
Ehhez a sikerhez lelkes szparista szurkolótáborunk ad és adhat erőt focistáinknak.
Hajrá Szpari!
Minden szparistának kellemes Húsvét Hétfőt, jó locsolást!