Tajti József munkába állt
A ma délutáni edzést Tajti József irányította. Még az edzés előtt kérdeztük a terveiről.
- Milyen célokat lehet kitűzni a következő öt fordulóra, milyen megbízást kapott a munkáltatóktól?
- A legfontosabb cél, hogy a csapatot rendbe szedjük, javítsunk az eddigi tavaszi mérlegen, és minél több pontot gyűjtsünk össze. Ezt próbáljuk meg ezt az egy hónapban elérni.
- Jól ismeri a nyíregyházi körülményeket, tavasszal is többször látta a csapatot. Min kellene változtatni?
- Ahhoz, hogy erre pontos választ adjak pár napot el kell töltenem a csapattal együtt. Kivülről ezt nem lehet pontosan megállapítani. Ilyenkor előfordul, hogy az önbizalom hiány miatt sem sikerül a régi kerékvágásba visszakerülni, de lehetnek más problémák is. Ezeket kell minél hamarabb megkeresni és orvosolni.
A hétfői edzésről hiányzott David Imedashvili, ő a pénteki meccsen egy ütközésnél kisebb agyrázkódást szenvedett. A középpályás Siófokon egyébként sem játszhatna, mert az ötödik sárgáját kapta a meccsen. Könnyített munkát végzett kisebb sérülése miatt Goia. Odrobéna sem egészséges teljesen és Perényi is kisebb húzódásra panaszkodott. Cladio Cornaci már megkezdte a munkát. Mboussi eltiltása lejárt.