Tajtival és Erőssel tárgyalt menedzserünk

Révész Attila, a klub menedzsere a mai napon Tajti Józseffel és Erős Károllyal tárgyalt a fővárosban.
Révész Attilát arról kérdeztük milyen új hírekkel tud szolgálni csapatunkról?
- Megkezdtük a bajnoki szezon előkészítését. Ma a fővárosban voltam. Természetesen elsőként Tajti Józseffel tárgyaltam, erre azért is szükség volt, mert a sajtóban sok téves információ jelent meg. A mai megbeszélésen mindenben megegyeztünk, a részletekben is. Július 2-án látunk munkához- mondta Révész Attila.

A klub menedzsere Erős Károllyal is tárgyalt, az újpesti középpályást leigazolná a klubunk.
- Közel vagyunk a megegyezéshez, Erős szívesen jönne Nyíregyházára. De több klub is megkereste az ajánlatával, így a középpályás még nem döntött véglegesen.