Takács és Kovács távozik

A Nyíregyháza Spartacus két focistájától is megvált közös megegyezéssel.
A Szpari december végén, január elején igazolta le Takács Tamást és Kovács Bélát. A rutinos hálóőr és középpályás most távozik a csapatunktól.
A klub közös megegyezéssel szerződést bontott Takács Tamással és Kovács Bélával, akik így szabadon igazolhatók.