Támadó csapatunk lesz

Az összeállításból is látható, hogy támadó szellemű csapatot küldünk pályára a REAC ellen, mondta Révész Attila.
Nyíregyháza Spartacus – REAC
Liga Kupa, 2007-2008 tavaszi sorozat, C csoport, 4. forduló
Február 16., szombat 14.00
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya
Vezeti: Iványi Zoltán, asszisztensek: Szpisják Zsolt, Medovarszki János

A REAC elleni Liga Kupa mérkőzésről nyilatkozott lapunknak Révész Attila:
- Az első és legfontosabb cél a szombati mérkőzésen, hogy az újonnan érkezett játékosok is megismerkedhessenek a magyar élvonal hangulatával. Dosso és Ramos kap most erre lehetőséget. Még egyikőjük igazolása sincs kész, és így szabadkártyával játszanak most. Ezenkívül más is befolyásolta az összeállítást.
Hétközben még nem volt biztos, hogy elkészül Kovács Béla igazolása, úgy készültünk, hogy nem szerepelhet. Béla korábbi egyesülete a Grazer AK megszűnt, és nem küldték a játékengedélyét, végre megérkeztek a papírjai Ausztriából, így az igazolását is elkészítették. Holnap a keretben kap helyet. Egyébként egy hét múlva a bajnoki rajtra valószínűleg nem a mostani kezdő fog szerepelni.
Mindenesetre a három pont, és a győzelem megszerzése a célunk a REAC ellen. A támadóbb nyitottabb játékunkhoz a védelmünket és a középpálya védekezőjátékát is össze kell csiszolni. Ehhez idő kell, ezért az elején még előfordulhatnak olyan hibák, amiket ősszel nem tapasztaltunk.

Várható összeállítás: Takács - Perényi, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Szilágyi, Hegedüs, Ramos, Granát - Silva, Dosso